CertiCon a.s. Company Profile

C++ developer

CertiCon a.s.

Popis úlohy

Typ práce

Vývoj aplikací a systémů

 Měsíční mzdaNa dotaz?  Typ úvazkuHlavní pracovní poměr LokalitaEvropská 11, PrahaPro zákazníka z oblasti zdravotnictví pracujeme na produktech, které umožňují lékařům konfigurovat kardiostimulátor či defibrilátor při jeho implantaci pacientovi. Z toho důvodu se těmto typům produktů říká programátory. Programátor je nezbytným nástrojem využívaným v nemocnicích a na klinikách při implantaci nového zařízení pacientovi anebo při následné kontrole pacienta. Nabízíme Ti možnost pracovat na projektu, který pomáhá lékařům a tisícům pacientů po celém světě. Je nutno zdůraznit, že tato pozice je vhodná pro někoho,kdo nechce vymýšlet nové a nové způsoby kódování za použití stále nových norem C++ (s novými technologiemi a nástroji nepracujeme). Hledáme k nám kolegu či kolegyni, který/á se chce zabývat věcmi z nadhledu, v souvislostech a propojeně s ostatními Co tedy konkrétně budeš dělat?
 • Analyzovat požadavky (od lékařů, pacientů a regulačních úřadů)
 • Diskutovat nad požadavky a nad navrhovaným řešením
 • Určovat finální řešení a následně jej implementovat
 • Code review implementací ostatních členů týmu
 • Opravovat chyby zjištěné při testování či při praktickém používání
 • Pracovat s dokumentací
 • Denně komunikovat s anglicky mluvícím zákazníkem
Jaké vývojové prostředí používáme?Pro vývoj využíváme Microsoft Visual Studio 2005 a 2012, jako verzovací systém Microsoft Team Foundation Server (TFS) a GIT. Jaké technologie používáme?Pracujeme s již dlouhodobě zavedenými a ověřenými technologiemi. Kód jsme zdědili a pracujeme ve starších verzích MS Visual Studia.

Náplň práce

40 % Analýza požadavků30 % Implementace30 % Code Review

Kontaktní osoba

 Tereza SobkováRECRUITER KONTAKTOVAT

 

Technologie

Must have

2

C++

Nice to have

2

C#

2

Python

Požadavky

Must have

SŠ vzdělání

B2

 

Nice to have

-

Další požadavky

 • Zkušenosti s C++, dobrá orientace v kódu
 • Výhodou C# (WPF, WinForms), Python
 • Výhodou jsou doménové znalosti (oblast Medical, Product Support)
 • Angličtina alespoň na úrovni B2 se zaměřením na technickou angličtinu (probíhá každodenní komunikace se zákazníky a týmy v zahraničí)

Benefity

 

Flexibilní pracovní doba

 

Home office

 

Dovolená / 25

 

Sickdays / 3

Další benefity

 Budget na vzdělávání a na konference Firemní akce a teambuildingy Interní vzdělávání Káva zdarma Kuchyňka Notebook Občerstvení na pracovišti Parkování Příspěvek na penzijní/životní pojištění Příspěvek na sport Relaxační zóna Sprcha Stravenky Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

 

O projektu

Medical

 OborZdravotnictví Velikost týmu

6 - 10 lidé

 Relokace

Ne

 LokalitaEvropská, PrahaOblast zdravotnictví má v CertiConu dlouhodobou tradici. Projekty jsou zaměřeny hlavně na problematiku poruch srdečního rytmu a prevenci srdečního selhání. Podílíme se na vývoji a testování kardiostimulátorů a defibrilátorů. Práce inženýrů tak má relativně široký dopad (řádově) na miliony pacientů celosvětově. A přesto, že jsou procesy vývoje pro tuto oblast celkem striktní, mají je naši vývojáři i testeři zvládnuté do posledního puntíku a mohou jít bezpochyby příkladem ostatním.
Find your dream job